Soutěž Skotačení po schodech

Rekordní tabulky ve dvou kategoriích se přepisovaly v soutěži „Skotačíme po schodech“, kterou jsme pro naše žáky z 5. – 9. ročníku připravili v úterý 25. dubna. Běží se po schodech na 2. stupni od knihovny v přízemí ke školnímu klubu ve 2. poschodí. Startuje se u prvního schodu a cíl je na posledním schodu. Každý soutěžící má 2 pokusy. Skvělých časů dosahovala především děvčata z 5. třídy, z nichž nejlepší Barbora Peterová stanovila těžko překonatelný rekord. Nejrychlejším běžcem byl Filip Luštinec z 9. A, který časem 9,6 sekund jako jediný pokořil hranici 10 sekund. Absolutní rekord ale nepadl. Ten již 10 let drží Viktor Kejzlar vynikajícím časem 8,7 sekund. Všem účastníkům ještě jednou gratulujeme k předvedeným výkonům. Nejlepší z každé kategorie jsme odměnili diplomem a sladkou odměnou.
(Martin Zakouřil)

Skotačení po schodech - výsledky
Skotačení po schodech - výsledky (202 zobrazení)
Datum: 26. 4. 2017