Stříbrná děvčata – okresní kolo ve vybíjené  dívek 4. a 5. ročníku

V pátek 7. dubna vyjely naše žákyně 4. – 5. ročníku na okresní kolo vybíjené kategorie dívek do Trutnova. Sešlo se tam šest družstev. Turnaj dívky zahájily se ZŠ R. Frimla Trutnov. Tento zápas  prohrály pouze o jeden bod a bohužel rozhodčí (žáci z 9. tříd) měli na tom svůj podíl. Tato prohra nás stála vítězství celého turnaje, protože dívky poté s přehledem vyhrály tři zápasy po sobě. Poslední zápas jsme hráli se ZŠ V Domcích Trutnov, kde nás poprvé čekalo prodloužení, v kterém jsme vyhráli a obsadili jsme 2. místo. Musím pochválit všechny naše reprezentantky za výborné výkony a vzorné chování během celého turnaje. Celému družstvu gratuluji a ještě jednou děkuji.

Školu reprezentovaly:
Vylíčilová Viktorie, Luštincová Natali, Ludvíková Natálie, Poláková Klára, Špringrová Nela, Stibbová Marie, Kubasová Sabina, Řeháková Karolína, Seidlová Julie, Mesnerová Kateřina, Štěpánská Kamila

(Jana Hájková)