Bruslařské odpoledne podruhé

V úterý 14. února jsme vyrazili se zhruba třicítkou žáků 4. – 9. ročníku na tradiční bruslení. Cílem naší výpravy byl opět Zimní stadion v Trutnově, jehož plochu jsme měli pronajatou na 1,5 hod. Samozřejmě jsme zdokonalovali bruslení, soutěžili, ale také třeba jezdili osmičky, slalom a hráli na ovečky a vlka. Kuriozitou byl vláček tažený panem ředitelem. Ten táhl minimálně polovinu účastníků. Celých 90 minut jsme si dokonale užili. Ono, kdy se nám taky podaří, aby nás na celé ledové ploše bylo jen 30?!
A navíc, tentokrát se snad vše obešlo bez výraznější újmy na zdraví.

O den později jsme na Zimní stadion do Trutnova vyjeli znovu, tentokrát s 33 žáky 1. – 3. ročníku. Ledovou plochu jsme opět měli pronajatou na 90 minut. První činností bylo rozbruslení. Mezi zmíněným počtem bylo 15 začátečníků. Zatímco si tedy ostatní volně bruslili, věnovali jsme se ze začátku především jim. Využili jsme k tomu pomůcek, které jsou na stadionu k dispozici. A musím konstatovat, že mě tito začátečníci velmi mile překvapili. Dělali totiž velké pokroky. Pro lepší bruslaře jsme připravili jízdu do „osmičky“ a slalom. A jak už bývá zvykem, bruslařské odpoledne bylo vylepšeno soutěží o nejrychlejšího bruslaře a také hrou na „Vlka a ovečky“.

(Martin Dytrych)

Fotogalerie – 1. – 3. ročník

Fotogalerie – 4. – 9. ročník

 

 

Mohlo by se vám líbit...