Muzeum nás baví

Pokud zavítáte do našeho muzea na jakoukoliv z výstav, nestačíte se divit. Ačkoliv prostory budovy zůstávají neměnné, kreativita pracovníku muzea je neomezená. Každá z výstav vás překvapí svou jinakostí, barvitostí, nápadem. Vtáhne vás do víru časoprostoru všemi smysly a vy se ocitnete například v pravěké jeskyni Altamira.
(Daniela Mikešová)

9. června jsme byli na výstavě v muzeu. Ze začátku pro nás bylo připraveno překvapení. Šli jsme jakoby do jeskyně, kde byly obrázky bizonů, tygra šavlozubého a dalších zvířat. Potom jsme šli nahoru a tam byly prvohory, druhohory, třetihory a čtvrtohory. Bylo tam mnoho hezkých keramických výrobků a obrázků. Pak jsme kreslili to, co nás nejvíc zaujalo. Výstava se mi moc líbila. (Tereza Jakubčaninová)

Fotogalerie.

Mohlo by se vám líbit...