Ekologický kurz 8. A

Od 1. do 3. června se konal již tradiční ekologický kurz určený pro osmou třídu. Naším domovem se na tuto dobu stala chata Start v Peci pod Sněžkou. Součástí programu bylo několik výletů s ekologickým zaměřením a stmelení kolektivu. Žáci se svých úkolů (role kuchaře, uklízečky, baviče, turisty a ekologa) zhostili na výbornou. Počasí nám přálo, pěkně jsme se uchodili, najedli, zasmáli i zazpívali. Dobrou náladu, která provázela celý kurz, nikdo nezkazil.

Slavné výroky:

„Začátečnické písmeno.“

„Už mne nohy bolí víc jak zítra.“

„Petky a tetrapaky.“

„Co udělám s fantem, na který právě myslím?“ „Spolknu ho.“

Při hře na fanty: „Co mám dělat, když nemám fantu?“

„Ohol si nehty!“

„To se vsákne do vody.“

(Jitka Pulkrábková, Věra Nývltová)

Fotogalerie.

Mohlo by se vám líbit...