Krajské kolo zdravotnického víceboje

Ve středu 25.5.2016 jsme vyrazili do Ústí nad Orlicí, abychom se utkali s vítěznými družstvy Královéhradeckého a Pardubického kraje z okresních kol ve zdravotnických znalostech a především dovednostech.

Hned po příjezdu do Ústí nás přivítal tradičně déšť a zima, tak jako na všech našich letošních zdravotnických soutěžích. Naštěstí během dopoledne už jen občas mrholilo 🙁 .

Ve velké konkurenci jsme se neztratili, ale mrzí nás, že na 4. místo nám chyběl pouze 1 bod 🙁 .  Vím, že kdybychom stejné zranění (pád z kola s masivním krvácením hlavy, odřeninami rukou a celkovou   nevolností zraněného), probírali ve zdravotnickém kroužku, určitě bychom vše správně ošetřili, ale bohužel své udělala i nervozita a stres. I tak si dovolím tvrdit, že naše 5. místo na krajské soutěži je úspěch 🙂 .

Děkuji tímto celému týmu: Terezce Jakubčaninové, Frantovi Kuhnovi, Sabince Kubasové, Márince Zajacové a především kapitánce Kristýnce Kuhnové. Byli jste úžasní a doufám, že i v příštím školním roce se s většinou z Vás shledáme ve zdravotnickém kroužku.

(Martina Šrollová)

Fotogalerie.

 

 

Mohlo by se vám líbit...