Florbalová víkendovka

Blíží se okrskové kolo ve florbalu a tak jsme do programu víkendovek záměrně zasadili i tu „Florbalovou“. Konala se v sobotu a v neděli 10. – 11. října a zúčastnilo se ji 21 dívek a chlapců z 6. – 9. ročníku. Program byl samozřejmě zaměřen na florbal. Trénovali jsme především práci s florbalkou, vedení míčku a střelbu. Chybět nemohli ani různé zápasy. Hrálo se třeba bez brankářů, holky proti klukům, ale na pořadu dne byly i parádní turnaje. To vše bylo proloženo soutěžemi ve slalomu a ve střelbě.

A aby toho florbalu nebylo zase až moc, zařadili jsme i jiné aktivity. Hráli jsme například „Kufr“ nebo se schovávali po škole.

Děkujeme všem za bezproblémový průběh akce a těšíme se na další víkendovky.

(Martin Dytrych, Martin Zakouřil)

Přehled vítězů soutěží v jednotlivých kategoriích:

Slalom:
Veronika Čiháková, Michal Černý, Eliška Žlůvová, Daniel Malínský

Střelba:
Kristýna Jakubčaninová, Nikola Winklerová, Martin Křížek, Michaela Hájková, Daniel Malínský

Kufr:
Anita Čapková, Veronika Čiháková, Eliška Mesnerová

Daniel Malínský, Daniel Marek, Vít Pulchart

Fotogalerie.

Videoreportáž Blahovka TV.

Mohlo by se vám líbit...