Uspěli jsme v okresním kole chemické olympiády

V pondělí 9. března se vydali tři naši deváťáci, konkrétně Veronika Davidová, Vít Levinský a Šárka Winklerová, na trutnovské gymnázium. Zde se totiž konalo okresní kolo Chemické olympiády. Jako vždy bylo rozděleno do dvou částí, teoretické a praktické. A mě velmi těší, že se naši reprezentanti v této soutěži rozhodně neztratili. Největšího úspěchu dosáhl svým 4. místem Vít Levinský, když za třetím v pořadí zaostal o pouhou polovinu bodu. Veronika Davidová obsadila 11. místo a Šárce Winklerové patří výsledné 15. místo. Celkově se soutěže zúčastnilo 18 žáků. Našim třem deváťákům ještě jednou děkuji za příkladnou reprezentaci školy.

 (Věra Nývltová)

Okresní kolo CHO 2015
Okresní kolo CHO 2015 (152 zobrazení)
Datum: 10. 3. 2015
Velikost: 29 KB - pdf

Fotogalerie.

 

Mohlo by se vám líbit...