Diskotéka podruhé a v novém

Pátek třináctého? Brrrrrrr… Ale no tak! Ne všechno musí být v tento den nešťastné a špatné. O tom se přesvědčili žáci naší školy. Právě v tento den totiž proběhla druhá diskotéka v tomto školním roce. A věřte tomu, že si ji 90 účastníků užilo!

Čas od 17.00 do 19.30 patřil žákům 1. – 4. ročníku. Úvod byl ukázkou umění našich tanečnic z 9. A a také přehlídkou toho, co dovedou naše nové diskotékové hračky. Světelný reflektor, lasery, stroboskop a výrobník mlhy tanečníky doslova „učarovaly“. A když k tomu přidáme soutěže (židličkovaná, tanec s míčkem mezi čely, soutěž o nejlepšího tanečníka či tanečnici), tak to bylo vskutku povedených 150 minut.

Od 19.30 do 22.00 pak nastoupili na parket jejich starší spolužáci. A i ti se, stejně jako menší děti, velmi dobře bavili.

Poděkování patří paním učitelkám Kratochvílové a Jansové, bez kterých by se tato akce rozhodně neuskutečnila. Dále pak dýdžejkám Vendy Korubové a Simče Knížové a jejich pomocnicím – Míše Komárkové a Kačce Knížové, tanečnicím Terce Jareišové, Nikče Mlčákové a Šárce Winklerové a samozřejmě i obsluze bufetu Renče Galuščákové, Báře Hilschové a Elišce Žlůvové. Speciální poděkování patří panu školníkovi za přípravu technického zázemí a panu řediteli za svolení k nákupu nové techniky.

(Martin Dytrych)

Fotogalerie.