Okresní kolo chemické olympiády

V pátek byl tak trochu hektický den. 21.3. se konalo v Trutnově okresní kolo Chemické olympiády. Pavel Růžička (9.A) po teoretické a praktické části této soutěže se v konkurenci několika gymnázií a základních škol umístil na pěkném sedmém místě. Děkuji Pavlovi za snahu a přeji hodně úspěchů v dalších soutěžích.

K tomuto datu také žáci Vít Levinský (8.A), Daniel Marek (oba z 8.A) a Pavel Růžička (9.A), ukončili krajské, korespondenční kolo Astronomické olympiády. Jejich práce byly odeslány a výsledky budou zveřejněny 14. dubna. Vzhledem k pečlivosti vypracování úloh budeme očekávat dobré umístění.

Tento den byl také termínem k odeslání přihlášek do okresního kola Fyzikální olympiády, kde za naši školu ve čtvrtek 27.3. ve Dvoře Králové budou „bojovat“ s fyzikálními úlohami Vít Levinský, Jakub Hájek (oba z 8.A) a Pavel Růžička (9.A). Držme pěsti.

(Věra Nývltová)

Vít Levinský

Vít Levinský

Pavel Růžička

Pavel Růžička

Daniel Marek

Daniel Marek